Witamy na naszej stronie.

ECHO-ECHO jest miedzy narodową Grupa Radiową zrzeszająca operatorów pasma 11 metrów. Grupa została stworzona wiosna 1989 roku w Warszawie dla śledzenia propagacji tego pasma oraz szerzenia kontaktów radiowych miedzy operatorami całego świata.
Nasza Grupa uważa się za ekskluzywna i akceptuje tylko operatorów, którzy myślą poważnie o pracy w eterze pod znakiem EE. Przede wszystkim musisz pamiętać, że gdy odzywasz się przez radio, to słyszy Cie cały świat. To też należy używać odpowiednich slow, bez względu na język jakim się posługujesz, jednocześnie Klub jest otwarty dla wszystkich, nie zależnie od narodowości, wyznawanej religii, przekonań politycznych, czy przynależności do innych grup. Corocznie organizowane są dla zainteresowanych krajowe i międzynarodowe zawody radiowe, dające szanse
sprawdzenia się w szrankach bezpośredniej rywalizacji. Inną forma aktywności Klubu jest opracowanie serii dyplomów, tzn. award-ów, potwierdzających osiągnięcia i doświadczenie Naszych operatorów. Co roku pod znakiem EE można usłyszeć operatorów aktywujących różne ciekawe miejsca w Polsce i na świecie, oraz stacje specjalne związane z różnymi wydarzeniami, klubowymi meetingami itp.
Monitor klubowy Grupy: 26.425 MHz USB.
Monitor służy tylko do wywoływania, nie należy na nim przeprowadzać QSO.

ECHO ECHO HEADQUARTERS

161 EE 001 Tadeusz

Honours President and Founder

161 EE 003 Krzysztof

President

161 EE 027 Andy

Honours President

161 EE 008 Teresa

Black List Manager & HQ Member